Din data de 18 iulie încep lucrările de modernizare a bulevardului 1 Decembrie 1918 pe sensul de urcare, (de la intersecția cu strada Ștefan cel Mare către strada Portului).
,,Din acest motiv, facem apel la conducătorii auto să își mute autoturismele staționate în zona șantierului și să utilizeze rutele alternative de deplasare. Vă mulțumim pentru înțelegere și ne cerem scuze pentru disconfortul creat, pe durata lucrărilor,” au transmis reprezentanții Primăriei Municipiului Mangalia.

Florin Mitroi
Florin Mitroi, președintele Consiliului Județean Constanța: ,,Continuam sa facem lucruri concrete pentru judetul Constanta”
,,Ne-am apucat de treaba si continuam sa facem lucruri concrete pentru judetul Constanta. Vrem drumuri mai bune, investitii reale si respect pentru fiecare comunitate. Au




