Sursă: Facebook, Radu Cristian

Echipele Primăriei municipiului Mangalia continuă activitatea de întreținere și modernizare a domeniului public

Încă din primele zile ale anului, administrația locală din municipiul Mangalia a demarat ample acțiuni de igienizare și salubrizare a domeniului public. În continuare, atunci când condițiile meteo permit, echipele sunt pe teren, în diverse cartiere ale localității.
,,Echipele Primăriei continuă activitatea de întreținere și modernizare a domeniului public în toate zonele din oraș. În cazul intervențiilor făcute la solicitarea locuitorilor, vă rugăm să ni le transmiteți prin intermediul președinților de asociații pentru a evita discuțiile în contradictoriu cu alți vecini,” a transmis edilul municipiului Mangalia, Cristian Radu.

Sursă: Facebook, Radu Cristian

 

 

Mai multe stiri

Știri Naționale

𝐏𝐍𝐋 𝐜𝐡𝐞𝐚𝐦𝐚̆ 𝐏𝐒𝐃 𝐥𝐚 𝐜𝐨𝐦𝐩𝐨𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝐩𝐨𝐥𝐢𝐭𝐢𝐜 𝐫𝐚𝐭̦𝐢𝐨𝐧𝐚𝐥: 𝐑𝐨𝐦𝐚̂𝐧𝐢𝐚 𝐧𝐮-𝐬̦𝐢 𝐩𝐨𝐚𝐭𝐞 𝐩𝐞𝐫𝐦𝐢𝐭𝐞 𝐮𝐧 𝐣𝐨𝐜 𝐩𝐨𝐥𝐢𝐭𝐢𝐜 𝐜𝐮 𝐛𝐮𝐠𝐞𝐭𝐮𝐥 𝐧𝐚𝐭̦𝐢𝐨𝐧𝐚𝐥

Partidul Național Liberal solicită astăzi, cu toată seriozitatea, partenerilor de coaliție din PSD să renunțe la amenințarea de a bloca votul pe legea bugetului de

Citeste mai multe