Organizația TNL Municipiul Constanța și-a reluat activitatea

,,Organizația de tineret TNL Municipiul Constanța și-a reluat oficial activitatea după o pauză bine meritată. Am început cu o întâlnire alături de domnul Picoiu Adrian Teodor, prefectul județului Constanța, la Cafeneaua Liberală, un eveniment care a devenit un standard de socializare politică.

În perioada următoare, planificăm activități variate, atât politice, cât și de socializare. TNL Municipiul Constanța își propune să prezinte cetățenilor proiecte concrete, în interesul comunității, și să organizeze sesiuni de dezbateri, interne și publice.

Ești tânăr, ai între 18 și 35 de ani și vrei să te implici? Ai idei, propuneri sau doar curiozitatea de a ne cunoaște? Scrie-ne în privat,” au transmis tinerii liberali.

 

Sursă: Facebook, TNL Municipiul Constanța

 

Mai multe stiri

Știri Naționale

𝐏𝐍𝐋 𝐜𝐡𝐞𝐚𝐦𝐚̆ 𝐏𝐒𝐃 𝐥𝐚 𝐜𝐨𝐦𝐩𝐨𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝐩𝐨𝐥𝐢𝐭𝐢𝐜 𝐫𝐚𝐭̦𝐢𝐨𝐧𝐚𝐥: 𝐑𝐨𝐦𝐚̂𝐧𝐢𝐚 𝐧𝐮-𝐬̦𝐢 𝐩𝐨𝐚𝐭𝐞 𝐩𝐞𝐫𝐦𝐢𝐭𝐞 𝐮𝐧 𝐣𝐨𝐜 𝐩𝐨𝐥𝐢𝐭𝐢𝐜 𝐜𝐮 𝐛𝐮𝐠𝐞𝐭𝐮𝐥 𝐧𝐚𝐭̦𝐢𝐨𝐧𝐚𝐥

Partidul Național Liberal solicită astăzi, cu toată seriozitatea, partenerilor de coaliție din PSD să renunțe la amenințarea de a bloca votul pe legea bugetului de

Citeste mai multe