Sursă: Facebook, Primăria orașului Cernavoda.

Administrația locală din orașul Cernavoda s-a înscris în programul de casare a autovehiculelor uzate

Administrația publică locală din Cernavoda aduce la cunoștința proprietarilor de autovehicule foarte vechi și nefuncționale că va participa la „Programul privind casarea autovehiculelor uzate” pentru a veni în sprijinul locuitorilor orașului, fiind o oportunitate pentru posesorii de mașini mai vechi de 15 ani să beneficieze de suma de 3.000 lei.
Reprezentanții Primăriei anunță că cetățenii care vor depune dosarul pentru acest program nu vor fi nevoiți să folosească suma obținută pentru a achiziționa un autoturism nou. Pentru a fi considerat eligibil, atât proprietarul cât și autovehicul uzat trebuie să îndeplinească anumite condiții. Cererile, însoțite de documentele justificative ce atestă întrunirea condițiilor se pot depune la Primăria orașului Cernavoda, începând cu luna martie, anunță reprezentanții administrației locale din orașul Cernavoda.

Mai multe stiri

Știri Naționale

𝐏𝐍𝐋 𝐜𝐡𝐞𝐚𝐦𝐚̆ 𝐏𝐒𝐃 𝐥𝐚 𝐜𝐨𝐦𝐩𝐨𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝐩𝐨𝐥𝐢𝐭𝐢𝐜 𝐫𝐚𝐭̦𝐢𝐨𝐧𝐚𝐥: 𝐑𝐨𝐦𝐚̂𝐧𝐢𝐚 𝐧𝐮-𝐬̦𝐢 𝐩𝐨𝐚𝐭𝐞 𝐩𝐞𝐫𝐦𝐢𝐭𝐞 𝐮𝐧 𝐣𝐨𝐜 𝐩𝐨𝐥𝐢𝐭𝐢𝐜 𝐜𝐮 𝐛𝐮𝐠𝐞𝐭𝐮𝐥 𝐧𝐚𝐭̦𝐢𝐨𝐧𝐚𝐥

Partidul Național Liberal solicită astăzi, cu toată seriozitatea, partenerilor de coaliție din PSD să renunțe la amenințarea de a bloca votul pe legea bugetului de

Citeste mai multe