Tinerii liberali din Constanța au participat la o nouă ediție a ,,Cafenelei Liberale”

Tradiția ,,Cafenelei Liberale” lansată de TNL Constanța continuă. La cea de-a treia editie, au răspuns invitației tinerilor liberali constănțeni deputatul PNL Marian Crușoveanu și viceprimarul municipiului Constanța, Ionuț Rusu.

,,Astăzi a avut loc a treia ediție a Cafenelei Liberal. Un eveniment organizat de Organizația Municipală de Tineret, la care i-am avut invitați pe viceprimarul Ionuț Rusu și deputatul PNL Marian Crușoveanu. Noi, tinerii, am fost proactivi și am putut să discutăm deschiși cu colegii noștri mai mari despre toate curiozitățile și problemele administrate în municipiul Constanța și nu numai.
Am avut ocazia să împărtășim idei și să ne exprimăm dorința de a fi parte activă în dezvoltarea orașului nostru. Tinerii liberali sunt hotărâți să contribuie la creșterea și prosperitatea comunității noastre,” au precizat tinerii liberali constănțeni.

Mai multe stiri