Sursă: Facebook, Costel Armașescu.

Primarul Costel Armașescu continuă întâlnirile cu cetățenii din satele arondate comunei Pantelimon

De la începutul acestui an, primarul Costel Armașescu a organizat, periodic, întâlniri cu locuitorii satelor arondate comunei Pantelimon.
În acest sfârșit de săptămână locuitorii satului Pantelimon au fost invitați la Căminul Cultural din localitate pentru discuții cu primarul Costel Armașescu.
,,Am încheiat practic ceea ce ne-am propus la începutul anului 2023: ședințe în fiecare sat al comunei noastre. Scopul acestor ședințe este comunicarea continuă cu locuitorii, aflarea doleanțele lor, subiecte sensibile de interes local. Probleme au fost, sunt și vor mai fi. Foarte important este să găsim soluții împreună, să ne implicăm fiecare. Comuna noastră are nevoie de acest lucru. Răbdarea, consecvența și consistența acțiunilor noastre pot duce viața comunității pe un făgaș mai bun și mai liniștit,” a transmis Costel Armașescu, primarul comunei Pantelimon.

Mai multe stiri

Știri Naționale

𝐏𝐍𝐋 𝐜𝐡𝐞𝐚𝐦𝐚̆ 𝐏𝐒𝐃 𝐥𝐚 𝐜𝐨𝐦𝐩𝐨𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝐩𝐨𝐥𝐢𝐭𝐢𝐜 𝐫𝐚𝐭̦𝐢𝐨𝐧𝐚𝐥: 𝐑𝐨𝐦𝐚̂𝐧𝐢𝐚 𝐧𝐮-𝐬̦𝐢 𝐩𝐨𝐚𝐭𝐞 𝐩𝐞𝐫𝐦𝐢𝐭𝐞 𝐮𝐧 𝐣𝐨𝐜 𝐩𝐨𝐥𝐢𝐭𝐢𝐜 𝐜𝐮 𝐛𝐮𝐠𝐞𝐭𝐮𝐥 𝐧𝐚𝐭̦𝐢𝐨𝐧𝐚𝐥

Partidul Național Liberal solicită astăzi, cu toată seriozitatea, partenerilor de coaliție din PSD să renunțe la amenințarea de a bloca votul pe legea bugetului de

Citeste mai multe