Sursă: Facebook, Vergil Chițac

Echipa liberală și Constanța marilor proiecte! Primarul Vergil Chițac candidează pentru al doilea mandat de primar

,,Candidez pentru al doilea mandat de primar. Pentru că lucrurile mari nu se fac peste noapte și fiindcă prin ambiție, curaj și multă muncă am demonstrat că pot schimba paradigma delăsării și a lipsei crase de viziune administrativă a celor trei decenii de după 1990.
Îl felicit totodată și pe domnul Florin Mitroi pentru nominalizarea drept candidat PNL la președinția Consiliului Județean. Am maximă încredere în domnia sa, în principiile în care crede și în rezultatele excelente obținute ca primar al comunei Valu lui Traian. Privesc cu optimism și entuziasm spre oportunitățile care ni se deschid.
Așadar, continuăm lucrurile bune începute în Constanța. În oraș și în tot județul. Mulțumesc pentru încredere Partidului Național Liberal, domnului Bogdan Huțucă, președintele PNL Constanța, și echipei care muncește zi de zi la proiectele de dezvoltare ale Constanței. Vă asigur că nu sunt deloc puțini.
Ne așteaptă o campanie grea și gălăgioasă, dar, după cum știm, într-un final binele și adevărul vor triumfa. Vă mulțumesc pentru încredere! !”, a transmis, Vergil Chițac, primarul Municipiului Constanța.

Sursă: Facebook, Vergil Chițac

Mai multe stiri

Știri Naționale

𝐏𝐍𝐋 𝐜𝐡𝐞𝐚𝐦𝐚̆ 𝐏𝐒𝐃 𝐥𝐚 𝐜𝐨𝐦𝐩𝐨𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝐩𝐨𝐥𝐢𝐭𝐢𝐜 𝐫𝐚𝐭̦𝐢𝐨𝐧𝐚𝐥: 𝐑𝐨𝐦𝐚̂𝐧𝐢𝐚 𝐧𝐮-𝐬̦𝐢 𝐩𝐨𝐚𝐭𝐞 𝐩𝐞𝐫𝐦𝐢𝐭𝐞 𝐮𝐧 𝐣𝐨𝐜 𝐩𝐨𝐥𝐢𝐭𝐢𝐜 𝐜𝐮 𝐛𝐮𝐠𝐞𝐭𝐮𝐥 𝐧𝐚𝐭̦𝐢𝐨𝐧𝐚𝐥

Partidul Național Liberal solicită astăzi, cu toată seriozitatea, partenerilor de coaliție din PSD să renunțe la amenințarea de a bloca votul pe legea bugetului de

Citeste mai multe