În cadrul acestui eveniment, Virgil Popescu, ministrul Energiei a avut o întâlnire cu Victor Parlicov – noul ministru al Energiei din Repulica Moldova. ,,Alături de Victor Parlicov, la Zagreb, am discutat despre cooperare și suportul pe care îl acordăm, în domeniul energiei. România va susține în continuare Republica Moldova și am încredere că voi avea o bună colaborare cu noul ministru,” a declarat ministrul Virgil Popescu.

Florin Mitroi
Florin Mitroi, președintele Consiliului Județean Constanța: ,,Continuam sa facem lucruri concrete pentru judetul Constanta”
,,Ne-am apucat de treaba si continuam sa facem lucruri concrete pentru judetul Constanta. Vrem drumuri mai bune, investitii reale si respect pentru fiecare comunitate. Au




