Primele șapte autobuze electrice, în lungime de 10 metri achizitionate de Primăria Constanta au ajuns la București și până la finele lunii mai vor ajunge în parcul auto din oraș.
,,Vor fi echipate și le vom primi până la finalul lunii mai. Urmează să fie aduse încă 14 autobuze. Vă reamintesc că schimbăm toată flota de autobuze din Constanța. Pentru condiții mai civilizate în trafic și un aer mai curat,” a trsnsmis edilul municipiului Constanța, Vergil Chițac.

Bogdan Huțucă
Bogdan Huțucă, deputat PNL Constanța: Aducem un omagiu, cu prilejul Zilei naționale de cinstire a martirilor din temnițele comuniste
,,Aducem un omagiu, cu prilejul Zilei naționale de cinstire a martirilor din temnițele comuniste, celor care au suferit în închisorile comuniste și care au plătit




